Хто ми і що пропонуємо

Торгова мережа 7 континент є лідером на ринку меблів Хмельницької області і налічує більше 20 магазинів, що покривають усю область. Флагманський магазин знаходиться в Хмельницькому і представляє меблі всіх цінових і стилістичних сегментів.

У нас багатий досвід роздрібної торгівлі, яким ми маємо намір поділитися з нашими партнерами в різних регіонах України.

У кожному регіоні України ми шукаємо підприємців для створення нового або розвитку вже існуючого меблевого бізнесу. Ми пропонуємо цілісний концепт створення та розвитку магазину меблів, починаючи з проектування магазину і підбору відповідного асортименту на виставку і закінчуючи відточеною технологією роботи.

Нашим партнером у регіоні може стати не тільки діючий магазин меблів, а й будь-який підприємець, який має бажання створювати або розвивати цей бізнес.

Використання передових технологій у просуванні, поданні і відборі товару, а також успішна система управління зробила лідером нас самих і допоможе зайняти міцні позиції на ринку і вам.

Чим ми відрізняємося

 1. Тільки найкращі позиції від кращих виробників меблів, а всі турботи: щодо кращих умов від фабрик, доставка і т.д. ми беремо на себе.
 2. Ризики невдалого вибору меблів ми також беремо на себе. Кожний запропонований нами комплект ми спочатку випробували в багатьох своїх магазинах, і тільки після того, як він себе зарекомендував, ми включили його в оптову пропозицію. Наша виставка є полігоном для випробувань, а ви отримуєте лише вершки - тільки топові, хітові позиції.
 3. Ми постійно експериментуємо з новим асортиментом і, як тільки з'являються нові хіти, додаємо їх в пропозицію для вас. Таким чином, у вас буде завжди актуальний, оновлений в ногу з часом виставковий асортимент і ніяких помилок у виборі.
 4. А якщо все ж таки виявиться, що через специфіку вашого регіону будь-який комплект не виправдав очікувань (не продаватися він не може, але може продаватися в недостатньому обсязі), ми заберемо його назад, вам потрібно тільки зберегти товарний вигляд і упаковку. Ми замінимо його, з огляду на специфіку вашого попиту.

Технологія

Ми представляємо передовий рух не тільки в питанні роботи з асортиментом, а й у пропонованих технологіях:

 • По-перше, всі магазини, не важливо, чи працюють вони з фабрикою безпосередньо або з оптовим складом, мають негативи через відсутність інформації про актуальні ціни та наявність товару. Клієнт приходить до магазину, питає про що-небудь, і продавець починає надзвонювати гуртовику, намагаючись з’ясувати, що ж все-таки є в наявності, а чого немає і за якими цінами. Покупець, при цьому перебуває в нервовому очікуванні, особливо, якщо у оптовика зайнято або чомусь не беруть трубку. А в періоди, коли скаче курс і виробники постійно змінюють ціни, телефонувати доводиться по кожному замовленню. Про який професіоналізм магазину можна говорити? Чим магазин є в очах покупця? І ось наші можливості - вебсайт, з якого продавець у режимі реального часу отримує всю, необхідну для здійснення продажу, інформацію: наявність, актуальні ціни, терміни виконання. Це абсолютно новий рівень і комфорт роботи, зовсім інший імідж магазину.
 • По-друге, ми здійснюємо безкоштовну доставку. Вам тільки потрібно вийти на певний обсяг замовлень. Але і при невеликих обсягах на перший час, ви отримаєте дуже пільгові умови.
 • По-третє, на відміну від багатьох оптових складів, на позиції, які не входять в складську програму, ми приймаємо замовлення і ведемо облік окремо по кожному клієнту.
 • По-четверте, ми тримаємо резерв. У сезон термін резервування 7 календарних днів, в не сезон - 14.
 • Клієнтам, які виставляють істотну частину нашого асортименту оптової пропозиції, наш відділ проектування магазинів може допомогти підібрати ідеальне розташування меблів на виставці.
 • Крім того, у нас власний відділ рекламацій, що дозволяє на місці усувати багато проблем. Хоча питання усунення рекламацій - завжди болюче питання.
 • Наявність складської програми за основним асортиментом дозволяє значно скоротити строки виконання замовлень у порівнянні з умовами виробників і обслуговувати покупців швидше, ніж це роблять ваші конкуренти.
 • Ви можете повернути нам будь-який не працюючий у Вас комплект, що робить роботу з нами безпрограшною.
 • Ми організовуємо тренінги та семінари для продавців на фабриках виробників, що, як показує наш власний досвід, забезпечує продавцям глибоке розуміння і впевненість в якості та масштабі виробника і збільшує обсяг продажів.