Гарантія

Згідно статті 7 «Закону про захист прав споживача»

При виконанні гарантійного ремонту гарантійний строк збільшується на час перебування продукції в ремонті.
Зазначений час обчислюється від дня, коли споживач звернувся з вимогою про усунення недоліків.
7. При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.
11. На прохання споживача реєстрація технічно складних побутових товарів на офіційному веб-сайті виробника та оформлення гарантійних зобов’язань в електронному вигляді здійснюються продавцем під час продажу таких товарів.

Гарантійний термін експлуатації меблів згідно ДСТУ ГОСТ 16371:2016 обчислюється з дня продажу товару через роздрібну мережу, при дотриманні правил догляду, експлуатації і зберігання*.
Гарантійний термін експлуатації корпусних меблів встановлюється -24 (двадцять чотири) календарних місяці.
На меблі для дитячих кімнат (дитячі меблі) та громадських приміщень – 18 (вісімнадцять) календарних місяців. Гарантійний термін експлуатації м’яких меблів встановлюється 18 (вісімнадцять) календарних місяців.

Гарантія на меблі не поширюється:

  • при відсутності товарного чеку (замовлення) , що підтверджує факт придбання меблів у Продавця;
  • при розбуханні деталей внаслідок впливу води або інших рідин та механічних дефектах.

* Правила догляду, експлуатації і зберігання меблів.

  1. Загальні вимоги до приміщення.
    1. Використовуйте меблі в закритому приміщенні з постійною температурою від +10ºС до +24ºС та відносною вологістю повітря 65% (+/-15%). Не використовуйте меблі на відкритих терасах або на відкритому повітрі, особливо у дощову чи холодну погоду. Не використовуйте меблі у вологих приміщеннях (бані, сауни, басейни та ін.).
    2. Підлоги в приміщенні, в якому встановлюються меблі, повинні бути рівними та строго горизонтальними.
    3. Не встановлюйте меблі впритул до сирих або холодних стін.
    4. Не розміщуйте меблі на відстані ближче 1-2 м від відкритого вогню, зволожувачів повітря, опалювальних приладів та інших джерел тепла та вологи.
    5. Уникайте потрапляння на меблі прямого сонячного проміння.
    6. Не допускайте попадання на меблі будівельного або ремонтного пилу, оскільки вони руйнують покриття меблів.
    7. Не рекомендується використовувати звичайну побутову техніку як вбудовану.
  2. Загальні умови експлуатації.
    1. Меблі призначені виключно для використання за своїм прямим призначенням:
      • Крісла, стільці, банкетки та аналогічні предмети меблів призначені тільки для сидіння, дивани можуть також використовуватися як односпальне ліжко. Максимальне навантаження одне місце становить 100 кг.
      • Обідні столи призначені для сервірування та розміщення на них обідніх сервізів та продуктів, що сервіруються. У разі використання розсувної моделі обіднього столу зі вставкою в розсунутому стані забороняється навантажувати центральну вставку вагою понад 80 кг, а бічні вставки понад 20 кг. Максимальне розподілене навантаження на обідній стіл не повинно перевищувати 120 кг.
      • Письмові столи призначені для розміщення на них документів та оргтехніки. Увага: випадки псування поверхні письмового столу при контакті з документами чи оргтехнікою внаслідок фарбування, впливу температур тощо. не є гарантійними. Максимальне розподілене навантаження на письмовий стіл не повинно перевищувати 100 кг.
      • Ліжка мають бути доукомплектовані Покупцем матрацом з асортименту Продавця або аналогічним. Максимальне дозволене навантаження на односпальне ліжко становить 100 кг, двоспальне ліжко 200 кг, дитяче ліжко 60 кг.
      • Шафи книжкові та білизняні, гардероби, комоди, буфети призначені для зберігання предметів побуту відповідно до свого прямого призначення. Максимальне розподілене навантаження на полицю завдовжки до 200 см становить 10 кг, на ящик – 20 кг.
      • Такі предмети меблів як тумбочки, журнальні та дитячі столики, етажерки, стелажі, вітрини тощо. призначені для декоративних цілей та прикраси інтер'єру. Максимальне навантаження на такі предмети складає 20 кг, на полицю завдовжки до 200 см становить 10 кг, на ящик – 20 кг.
    2. Не можна чинити на меблі різкі фізичні впливи (стрибати, штовхати, тягнути, ляскати дверцятами або ящиками, кидати, переносити вагу з однієї опори на іншу, розгойдувати, розгойдуватися на меблів і т.д.).
    3. При появі труднощів при відкриванні дверей, висувних ящиків та інших рухомих частин меблів не докладайте надмірних зусиль. У цьому випадку користувач повинен відрегулювати петлі дверцят.
    4. Уникайте зіткнення меблів із забарвленими текстурами, оскільки вони можуть залишити слід на поверхні меблів. 2.5. Неприпустимий дотик меблів з клейкими текстурами (скотч, клей, жувальна гумка та ін.).
    5. Неприпустимим є дотик меблів з будь-якими рідинами, що містять розчинники (такими як спирт, ацетон, рідина для зняття лаку, бензин, кислоти та інші), а також з агресивними рідинами (кислотами, лугами, маслами тощо) або їх парами.
    6. Захищайте поверхню та конструктивні елементи меблів від впливу твердих предметів та абразивів.
    7. Зберігання меблів прирівнюється до її використання та повинно здійснюватися у повній відповідності до умов використання, зазначених у цих правилах експлуатації.
  3. Окремі умови експлуатації: м'які меблі.
    1. Для підтримки тканинної оббивки в належному стані рекомендується регулярно очищати поверхню тканини меблевою щіткою з м'яким ворсом або видаляти пил за допомогою пилососа.
    2. Не доводьте тканину оббивки, особливо краю сидінь, спинки та підлокітники, до стану суттєвої забрудненості. Для глибокого чищення тканинної оббивки користуйтесь послугами професійних спеціалізованих фірм.
    3. Для видалення забруднень використовуйте засіб для сухого чищення, до складу якого не входить вода.
    4. Для чищення тканинної оббивки використовуйте лише спеціалізовані засоби. Звичайні хімічні засоби можуть завдати шкоди тканині. Не використовуйте засоби для чищення, що містять сильні хімікати, та розчинники на основі нафтопродуктів.
    5. Перед застосуванням засобу для чищення спробуйте його на невеликій непомітній ділянці і дайте йому висохнути.
    6. Видалення локальних забруднень найкраще проводити негайно.
    7. Не намагайтеся з силою відтерти засохлі плями або ворс матеріалу, що злипся.
    8. Для чищення використовуйте суху або злегка вологу ганчірку. Не втирайте засіб для чищення в тканину.
  4. Окремі умови експлуатації: корпусні меблі.
    1. Регулярно протирайте корпусні меблі, використовуючи суху м'яку ганчірку.
    2. Уникайте контакту рідин з меблями. При попаданні бризок на поверхню постарайтеся їх негайно стерти. Завжди протирайте сухою тканиною вологі ділянки після чищення.
    3. Не ставте гарячі предмети на поверхню меблів, оскільки це може спричинити зміну кольору поверхні.
    4. Не ставте на поверхню меблів пластикові, гумові чи каучукові вироби.
  5. Прикінцеві умови.
    1. Деякі випадки є очікуваним результатом амортизації меблів і не можуть вважатися дефектом, у тому числі усадка або набухання масивних порід дерева; розтягування оббивки у місцях найбільшого використання; деформація наповнювача подушок, сидінь, спинок м'яких меблів; перекіс рухомих частин (дверей, ящиків тощо) з часом, не викликаний виробничими дефектами; зниження жорсткості рухомих механізмів; та деякі інші випадки.
    2. Якщо в процесі експлуатації Ви виявили, що деякі механізми (петлі, напрямні і т.д.) втратили оптимальне регулювання і складання і трохи поскрипують, вам важко відчинити двері або висувні ящики -- необхідно своєчасно підрегулювати петлі, або змастити напрямні парафіном або аналогічним за своїми якостями засобом. При ослабленні вузлів різьбових з'єднань необхідно періодично підтягувати їх. Дотримання цих нескладних правил експлуатації та догляду допоможе Вам зберегти ваші меблі та користуватися ним довгі роки.
    3. Ці правила експлуатації є вимогами виробника, що зумовлюють застосування будь-якої гарантії на меблі.

Також згідно статті 7 «Закону про захист прав споживача»:

При виконанні гарантійного ремонту гарантійний строк збільшується на час перебування продукції в ремонті.Зазначений час обчислюється від дня, коли споживач звернувся з вимогою про усунення недоліків.

При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.